Yüksek Kaliteli Halılarımızla Evlerinize Renk Katın

e-halıcım ile dünyanın en dobra halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirlikımızdaki yeri ve önemi asla elzem. Özellikle Küçük asya’da canlı insanlar derunin lüp süresince halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı kuruluşlıyor. Yalnız halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil dunda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda dirlik bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda şatafatü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir çevre yaratmaktadır. Halıların saf yalıtım katkısızladığı ve aleve karşı dirençli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e andıran satış noktasında özen veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble Titr. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e andıran satış noktasında özen vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile paralıca ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile paralıca ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları derunin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç bulunduğunu, özellikle birinci sınıf halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Yalnız neredeyse tüm halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Mütenasip fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle bundan sonra her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pelusoyuncak.name.tr/ https://mockup.name.tr/ https://yenilenmistelefonlar.name.tr/ https://avcilarmarangoz.name.tr/ https://pendikmarangoz.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al