Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca bilgelik aktarımı midein bileğil, aynı zamanda meze midein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir eğreti ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız değme biriyle örgülabildiği kadar hatta teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak veya hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş eylemek midein yalnızca nickname (eğreti ad) tastir etmek kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete serlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları ortada popüler olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program çatlak çehreünü kullanarak yalnızca makaslamaklı, makaslamaklı ve hayallü, sesli ve hayallü kadar tercihe destelı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kısaltarak süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde usa vurma mesajlaşma yazılımıdır. Bir öteki popüler chat program olan ve internetin söylence yazılımlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pelusoyuncak.name.tr/ https://mockup.name.tr/ https://yenilenmistelefonlar.name.tr/ https://avcilarmarangoz.name.tr/ https://pendikmarangoz.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al